İçeriğe geç

Bartın Batman Arası Kaç KM

Bartın Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Bartın ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bartın Batman arası kaç km? Bartın Batman arası kaç saat? Bartın Batman yol tarifi? Bartın Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bartın ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Bartın Batman Arası Kaç KM

Bartın Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1295 km’dir. Bartın Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 849 km’dir.

Bartın Batman Arası Kaç KM

Bartın Batman Arası Kaç Saat

Bartın Batman arası kaç saat; Bartın Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1295 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Bartın Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 849 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 37 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 37 dakika

Bartın Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bartın Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1295 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 104 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bartın Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bartın Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.