Bandırma İzmir Arası Kaç KM

Bandırma İzmir arası kaç km; yazımızda öncelikle Bandırma ve İzmir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bandırma İzmir arası kaç km? Bandırma İzmir arası kaç saat? Bandırma İzmir yol tarifi? Bandırma İzmir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bandırma ile İzmir İli Hakkında Genel Bilgiler

Bandırma ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bandırma ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 755 km2’dir. Bandırma ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 21′ 13.3416” Kuzey ve 27° 58′ 17.0580” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Bandırma İzmir Arası Kaç KM

Bandırma İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 290 km’dir. Bandırma İzmir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 227 km’dir.

Bandırma İzmir Arası Kaç KM

Bandırma İzmir Arası Kaç Saat

Bandırma İzmir arası kaç saat; Bandırma İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 290 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bandırma İzmir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bandırma İzmir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 227 kilometredir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Bandırma İzmir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bandırma İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 290 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 24 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bandırma İzmir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bandırma İzmir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bandırma’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bandırma’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.