Bandırma Bursa Arası Kaç KM

Bandırma Bursa arası kaç km; yazımızda öncelikle Bandırma ve Bursa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bandırma Bursa arası kaç km? Bandırma Bursa arası kaç saat? Bandırma Bursa yol tarifi? Bandırma Bursa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bandırma ile Bursa İli Hakkında Genel Bilgiler

Bandırma ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bandırma ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 755 km2’dir. Bandırma ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 21′ 13.3416” Kuzey ve 27° 58′ 17.0580” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bursa ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bursa ilinin yüzölçümü yaklaşık 10,882 km2’dir. Bursa ilinin coğrafi konumu ise 40°09′00″K 29°01′15″D GPS koordinatlarıdır.

Bandırma Bursa Arası Kaç KM

Bandırma Bursa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 115 km’dir. Bandırma Bursa arası mesafe havayolu ile yaklaşık 95 km’dir.

Bandırma Bursa Arası Kaç KM

Bandırma Bursa Arası Kaç Saat

Bandırma Bursa arası kaç saat; Bandırma Bursa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 115 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bandırma Bursa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Bandırma Bursa arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 95 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Bandırma Bursa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bandırma Bursa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 115 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bandırma Bursa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bandırma Bursa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bandırma’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bandırma’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bursa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bursa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.