Bandırma Bodrum Arası Kaç KM

Bandırma Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Bandırma ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bandırma Bodrum arası kaç km? Bandırma Bodrum arası kaç saat? Bandırma Bodrum yol tarifi? Bandırma Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bandırma ile Bodrum İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Bandırma ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bandırma ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 755 km2’dir. Bandırma ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 21′ 13.3416” Kuzey ve 27° 58′ 17.0580” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bandırma Bodrum Arası Kaç KM

Bandırma Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 513 km’dir.

Bandırma Bodrum Arası Kaç KM

Bandırma Bodrum Arası Kaç Saat

Bandırma Bodrum arası kaç saat; Bandırma Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 513 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bandırma Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Bandırma Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bandırma Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 513 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bandırma Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bandırma Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bandırma’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bandırma’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.