Bandırma Ankara Arası Kaç KM

Bandırma Ankara arası kaç km; yazımızda öncelikle Bandırma ve Ankara şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bandırma Ankara arası kaç km? Bandırma Ankara arası kaç saat? Bandırma Ankara yol tarifi? Bandırma Ankara arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bandırma ile Ankara İli Hakkında Genel Bilgiler

Bandırma ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Bandırma ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 755 km2’dir. Bandırma ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 21′ 13.3416” Kuzey ve 27° 58′ 17.0580” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ankara ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Ankara ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km2dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 36° 53′ 48.8148” Kuzey ve 30° 42′ 47.9664” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bandırma Ankara Arası Kaç KM

Bandırma Ankara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 501 km’dir.

Bandırma Ankara Arası Kaç KM

Bandırma Ankara Arası Kaç Saat

Bandırma Ankara arası kaç saat; Bandırma Ankara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 501 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bandırma Ankara arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Bandırma Ankara Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bandırma Ankara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 501 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bandırma Ankara Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bandırma Ankara arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bandırma’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bandırma’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.