İçeriğe geç

Balıkesir Uşak Arası Kaç KM

Balıkesir Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Uşak arası kaç km? Balıkesir Uşak arası kaç saat? Balıkesir Uşak yol tarifi? Balıkesir Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Uşak Arası Kaç KM

Balıkesir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 242 km’dir. Balıkesir Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 175 km’dir.

Balıkesir Uşak Arası Kaç KM

Balıkesir Uşak Arası Kaç Saat

Balıkesir Uşak arası kaç saat; Balıkesir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 242 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 175 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Balıkesir Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 242 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.