İçeriğe geç

Balıkesir Trabzon Arası Kaç KM

Balıkesir Trabzon arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Trabzon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Trabzon arası kaç km? Balıkesir Trabzon arası kaç saat? Balıkesir Trabzon yol tarifi? Balıkesir Trabzon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Trabzon İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Trabzon Arası Kaç KM

Balıkesir Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1257 km’dir. Balıkesir Trabzon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1030 km’dir.

Balıkesir Trabzon Arası Kaç KM

Balıkesir Trabzon Arası Kaç Saat

Balıkesir Trabzon arası kaç saat; Balıkesir Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1257 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Balıkesir Trabzon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Balıkesir Trabzon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1030 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Balıkesir Trabzon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1257 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 70 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 101 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Trabzon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Trabzon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.