İçeriğe geç

Balıkesir Tekirdağ Arası Kaç KM

Balıkesir Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Tekirdağ arası kaç km? Balıkesir Tekirdağ arası kaç saat? Balıkesir Tekirdağ yol tarifi? Balıkesir Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Tekirdağ Arası Kaç KM

Balıkesir Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 215 km’dir. Balıkesir Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 160         km’dir.

Balıkesir Tekirdağ Arası Kaç KM

Balıkesir Tekirdağ Arası Kaç Saat

Balıkesir Tekirdağ arası kaç saat; Balıkesir Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 215 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 160 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Balıkesir Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 215 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 18 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.