İçeriğe geç

Balıkesir Sındırgı Arası Kaç KM

Balıkesir Sındırgı arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Sındırgı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Sındırgı arası kaç km? Balıkesir Sındırgı arası kaç saat? Balıkesir Sındırgı yol tarifi? Balıkesir Sındırgı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Sındırgı İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ilinin yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39° 39′ 11.8692” Kuzey ve 27° 53′ 25.2348” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sındırgı ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Sındırgı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,387 km2dir. Sındırgı ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 14′ 19.8600” Kuzey ve 28° 10′ 29.9208” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Sındırgı Arası Kaç KM

Balıkesir Sındırgı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 62 km’dir.

Balıkesir Sındırgı Arası Kaç KM

Balıkesir Sındırgı Arası Kaç Saat

Balıkesir Sındırgı arası kaç saat; Balıkesir Sındırgı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 62 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Balıkesir Sındırgı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Balıkesir Sındırgı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Sındırgı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 62 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Sındırgı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Sındırgı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sındırgı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sındırgı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.