İçeriğe geç

Balıkesir Osmaniye Arası Kaç KM

Balıkesir Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Osmaniye arası kaç km? Balıkesir Osmaniye arası kaç saat? Balıkesir Osmaniye yol tarifi? Balıkesir Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Osmaniye Arası Kaç KM

Balıkesir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1020 km’dir. Balıkesir Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 781 km’dir.

Balıkesir Osmaniye Arası Kaç KM

Balıkesir Osmaniye Arası Kaç Saat

Balıkesir Osmaniye arası kaç saat; Balıkesir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1020 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 781 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 32 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 32 dakika

Balıkesir Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1020 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 82 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.