İçeriğe geç

Balıkesir Ordu Arası Kaç KM

Balıkesir Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Ordu arası kaç km? Balıkesir Ordu arası kaç saat? Balıkesir Ordu yol tarifi? Balıkesir Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Ordu Arası Kaç KM

Balıkesir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1087 km’dir. Balıkesir Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 833 km’dir.

Balıkesir Ordu Arası Kaç KM

Balıkesir Ordu Arası Kaç Saat

Balıkesir Ordu arası kaç saat; Balıkesir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1087 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Balıkesir Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Balıkesir Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 833 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Balıkesir Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1087 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.