İçeriğe geç

Balıkesir Muş Arası Kaç KM

Balıkesir Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Muş arası kaç km? Balıkesir Muş arası kaç saat? Balıkesir Muş yol tarifi? Balıkesir Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Muş Arası Kaç KM

Balıkesir Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1537 km’dir. Balıkesir Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1177 km’dir.

Balıkesir Muş Arası Kaç KM

Balıkesir Muş Arası Kaç Saat

Balıkesir Muş arası kaç saat; Balıkesir Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1537 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat sürmektedir. Balıkesir Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat sürmektedir. Balıkesir Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1177 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat

Otobüs ile;

19 saat

Uçak ile;

2 saat 5 dakika

Balıkesir Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1537 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 85 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 123 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.