İçeriğe geç

Balıkesir Muğla Arası Kaç KM

Balıkesir Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Muğla arası kaç km? Balıkesir Muğla arası kaç saat? Balıkesir Muğla yol tarifi? Balıkesir Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Balıkesir Muğla Arası Kaç KM

Balıkesir Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 400 km’dir. Balıkesir Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 273 km’dir.

Balıkesir Muğla Arası Kaç KM

Balıkesir Muğla Arası Kaç Saat

Balıkesir Muğla arası kaç saat; Balıkesir Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 400 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 273 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

51 dakika

Balıkesir Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 400 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 33 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.