İçeriğe geç

Balıkesir Kütahya Arası Kaç KM

Balıkesir Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Kütahya arası kaç km? Balıkesir Kütahya arası kaç saat? Balıkesir Kütahya yol tarifi? Balıkesir Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Kütahya Arası Kaç KM

Balıkesir Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 253 km’dir. Balıkesir Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 194 km’dir.

Balıkesir Kütahya Arası Kaç KM

Balıkesir Kütahya Arası Kaç Saat

Balıkesir Kütahya arası kaç saat; Balıkesir Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 253 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Balıkesir Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Balıkesir Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 194 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

45 dakika

Balıkesir Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 253 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.