İçeriğe geç

Balıkesir Kırşehir Arası Kaç KM

Balıkesir Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Kırşehir arası kaç km? Balıkesir Kırşehir arası kaç saat? Balıkesir Kırşehir yol tarifi? Balıkesir Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Kırşehir Arası Kaç KM

Balıkesir Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 722 km’dir. Balıkesir Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 543 km’dir.

Balıkesir Kırşehir Arası Kaç KM

Balıkesir Kırşehir Arası Kaç Saat

Balıkesir Kırşehir arası kaç saat; Balıkesir Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 722 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Balıkesir Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 543 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Balıkesir Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 722 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 58 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.