İçeriğe geç

Balıkesir Kilis Arası Kaç KM

Balıkesir Kilis arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Kilis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Kilis arası kaç km? Balıkesir Kilis arası kaç saat? Balıkesir Kilis yol tarifi? Balıkesir Kilis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Kilis İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Kilis ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kilis ili yüzölçümü yaklaşık 1.642 km2’dir. Kilis ilinin coğrafi konumu ise 36°48′03″K 37°07′26″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Kilis Arası Kaç KM

Balıkesir Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1174 km’dir. Balıkesir Kilis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 871 km’dir.

Balıkesir Kilis Arası Kaç KM

Balıkesir Kilis Arası Kaç Saat

Balıkesir Kilis arası kaç saat; Balıkesir Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1174 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Balıkesir Kilis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Balıkesir Kilis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 871 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Balıkesir Kilis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1174 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 94 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Kilis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Kilis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kilis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kilis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.