İçeriğe geç

Balıkesir Karabük Arası Kaç KM

Balıkesir Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Karabük arası kaç km? Balıkesir Karabük arası kaç saat? Balıkesir Karabük yol tarifi? Balıkesir Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Karabük Arası Kaç KM

Balıkesir Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 595 km’dir. Balıkesir Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 453 km’dir.

Balıkesir Karabük Arası Kaç Saat

Balıkesir Karabük arası kaç saat; Balıkesir Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 595 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Balıkesir Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 453 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 6 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 6 dakika

Balıkesir Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 595 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 48 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.