İçeriğe geç

Balıkesir Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Balıkesir Kahramanmaraş arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Kahramanmaraş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Kahramanmaraş arası kaç km? Balıkesir Kahramanmaraş arası kaç saat? Balıkesir Kahramanmaraş yol tarifi? Balıkesir Kahramanmaraş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Kahramanmaraş İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Balıkesir Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1164 km’dir. Balıkesir Kahramanmaraş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 826 km’dir.

Balıkesir Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Balıkesir Kahramanmaraş Arası Kaç Saat

Balıkesir Kahramanmaraş arası kaç saat; Balıkesir Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1164 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Balıkesir Kahramanmaraş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Balıkesir Kahramanmaraş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 826 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Balıkesir Kahramanmaraş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1164 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 94 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Kahramanmaraş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Kahramanmaraş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.