İçeriğe geç

Balıkesir Isparta Arası Kaç KM

Balıkesir Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Isparta arası kaç km? Balıkesir Isparta arası kaç saat? Balıkesir Isparta yol tarifi? Balıkesir Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Isparta Arası Kaç KM

Balıkesir Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 452 km’dir. Balıkesir Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 316 km’dir.

Balıkesir Isparta Arası Kaç KM

Balıkesir Isparta Arası Kaç Saat

Balıkesir Isparta arası kaç saat; Balıkesir Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 452 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Balıkesir Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 316 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Balıkesir Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 452 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.