İçeriğe geç

Balıkesir Gümüşhane Arası Kaç KM

Balıkesir Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Gümüşhane arası kaç km? Balıkesir Gümüşhane arası kaç saat? Balıkesir Gümüşhane yol tarifi? Balıkesir Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Gümüşhane Arası Kaç KM

Balıkesir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1296 km’dir. Balıkesir Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1006 km’dir.

Balıkesir Gümüşhane Arası Kaç KM

Balıkesir Gümüşhane Arası Kaç Saat

Balıkesir Gümüşhane arası kaç saat; Balıkesir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1296 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1006 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Balıkesir Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1296 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 104 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.