İçeriğe geç

Balıkesir Giresun Arası Kaç KM

Balıkesir Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Giresun arası kaç km? Balıkesir Giresun arası kaç saat? Balıkesir Giresun yol tarifi? Balıkesir Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Giresun Arası Kaç KM

Balıkesir Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1130 km’dir. Balıkesir Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 918 km’dir.

Balıkesir Giresun Arası Kaç KM

Balıkesir Giresun Arası Kaç Saat

Balıkesir Giresun arası kaç saat; Balıkesir Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1130 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 918 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Balıkesir Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1130 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 63 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 91 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.