İçeriğe geç

Balıkesir Eskişehir Arası Kaç KM

Balıkesir Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Eskişehir arası kaç km? Balıkesir Eskişehir arası kaç saat? Balıkesir Eskişehir yol tarifi? Balıkesir Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Eskişehir Arası Kaç KM

Balıkesir Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 345 km’dir. Balıkesir Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 241 km’dir.

Balıkesir Eskişehir Arası Kaç KM

Balıkesir Eskişehir Arası Kaç Saat

Balıkesir Eskişehir arası kaç saat; Balıkesir Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 345 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Balıkesir Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Balıkesir Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 241 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Balıkesir Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 345 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 28 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.