Balıkesir Erzincan Arası Kaç KM

Balıkesir Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Erzincan arası kaç km? Balıkesir Erzincan arası kaç saat? Balıkesir Erzincan yol tarifi? Balıkesir Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Erzincan Arası Kaç KM

Balıkesir Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1236 km’dir. Balıkesir Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1007 km’dir.

Balıkesir Erzincan Arası Kaç KM

Balıkesir Erzincan Arası Kaç Saat

Balıkesir Erzincan arası kaç saat; Balıkesir Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1236 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1007 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Balıkesir Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1236 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 68 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 99 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.