İçeriğe geç

Balıkesir Elazığ Arası Kaç KM

Balıkesir Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Elazığ arası kaç km? Balıkesir Elazığ arası kaç saat? Balıkesir Elazığ yol tarifi? Balıkesir Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Elazığ Arası Kaç KM

Balıkesir Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1291 km’dir. Balıkesir Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 996 km’dir.

Balıkesir Elazığ Arası Kaç KM

Balıkesir Elazığ Arası Kaç Saat

Balıkesir Elazığ arası kaç saat; Balıkesir Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1291 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 996 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Balıkesir Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1291 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 104 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.