Balıkesir Edremit Arası Kaç KM

Balıkesir Edremit arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Edremit şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Edremit arası kaç km? Balıkesir Edremit arası kaç saat? Balıkesir Edremit yol tarifi? Balıkesir Edremit arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Edremit İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ilinin yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Edremit ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Edremit ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 682 km2dir. Edremit ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 35′ 40.7976” Kuzey ve 27° 1′ 18.8004” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Edremit Arası Kaç KM

Balıkesir Edremit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 km’dir. Balıkesir Edremit arası mesafe havayolu ile yaklaşık 84 km’dir.

Balıkesir Edremit Arası Kaç KM

Balıkesir Edremit Arası Kaç Saat

Balıkesir Edremit arası kaç saat; Balıkesir Edremit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Balıkesir Edremit arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Balıkesir Edremit arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 84 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Balıkesir Edremit Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Edremit arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Edremit Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Edremit arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Edremit’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edremit’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.