İçeriğe geç

Balıkesir Düzce Arası Kaç KM

Balıkesir Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Düzce arası kaç km? Balıkesir Düzce arası kaç saat? Balıkesir Düzce yol tarifi? Balıkesir Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Düzce Arası Kaç KM

Balıkesir Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 396 km’dir. Balıkesir Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 308 km’dir.

Balıkesir Düzce Arası Kaç KM

Balıkesir Düzce Arası Kaç Saat

Balıkesir Düzce arası kaç saat; Balıkesir Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 396 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 308 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Balıkesir Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 396 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.