İçeriğe geç

Balıkesir Çorum Arası Kaç KM

Balıkesir Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Çorum arası kaç km? Balıkesir Çorum arası kaç saat? Balıkesir Çorum yol tarifi? Balıkesir Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Çorum Arası Kaç KM

Balıkesir Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 821 km’dir. Balıkesir Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 625 km’dir.

Balıkesir Çorum Arası Kaç KM

Balıkesir Çorum Arası Kaç Saat

Balıkesir Çorum arası kaç saat; Balıkesir Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 821 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Balıkesir Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 625 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Balıkesir Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 821 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.