İçeriğe geç

Balıkesir Çankırı Arası Kaç KM

Balıkesir Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Çankırı arası kaç km? Balıkesir Çankırı arası kaç saat? Balıkesir Çankırı yol tarifi? Balıkesir Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Çankırı Arası Kaç KM

Balıkesir Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 663 km’dir. Balıkesir Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 514 km’dir.

Balıkesir Çankırı Arası Kaç KM

Balıkesir Çankırı Arası Kaç Saat

Balıkesir Çankırı arası kaç saat; Balıkesir Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 663 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Balıkesir Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 514 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 12 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 12 dakika

Balıkesir Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 663 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.