İçeriğe geç

Balıkesir Burdur Arası Kaç KM

Balıkesir Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Burdur arası kaç km? Balıkesir Burdur arası kaç saat? Balıkesir Burdur yol tarifi? Balıkesir Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Burdur Arası Kaç KM

Balıkesir Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 424 km’dir. Balıkesir Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 301 km’dir.

Balıkesir Burdur Arası Kaç KM

Balıkesir Burdur Arası Kaç Saat

Balıkesir Burdur arası kaç saat; Balıkesir Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 424 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 301 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Balıkesir Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 424 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.