İçeriğe geç

Balıkesir Bolu Arası Kaç KM

Balıkesir Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Bolu arası kaç km? Balıkesir Bolu arası kaç saat? Balıkesir Bolu yol tarifi? Balıkesir Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Bolu Arası Kaç KM

Balıkesir Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 458 km’dir. Balıkesir Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 355 km’dir.

Balıkesir Bolu Arası Kaç KM

Balıkesir Bolu Arası Kaç Saat

Balıkesir Bolu arası kaç saat; Balıkesir Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 458 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Balıkesir Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 355 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Balıkesir Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 458 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.