İçeriğe geç

Balıkesir Bitlis Arası Kaç KM

Balıkesir Bitlis arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Bitlis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Bitlis arası kaç km? Balıkesir Bitlis arası kaç saat? Balıkesir Bitlis yol tarifi? Balıkesir Bitlis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Bitlis İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Bitlis Arası Kaç KM

Balıkesir Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1683 km’dir. Balıkesir Bitlis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1273 km’dir.

Balıkesir Bitlis Arası Kaç KM

Balıkesir Bitlis Arası Kaç Saat

Balıkesir Bitlis arası kaç saat; Balıkesir Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1683 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 19 saat sürmektedir. Balıkesir Bitlis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat sürmektedir. Balıkesir Bitlis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1273 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 11 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

19 saat

Otobüs ile;

21 saat

Uçak ile;

2 saat 11 dakika

Balıkesir Bitlis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Bitlis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1683 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 93 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 135 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Bitlis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Bitlis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.