İçeriğe geç

Balıkesir Bingöl Arası Kaç KM

Balıkesir Bingöl arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Bingöl şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Bingöl arası kaç km? Balıkesir Bingöl arası kaç saat? Balıkesir Bingöl yol tarifi? Balıkesir Bingöl arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Bingöl İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Bingöl Arası Kaç KM

Balıkesir Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1428 km’dir. Balıkesir Bingöl arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1089 km’dir.

Balıkesir Bingöl Arası Kaç KM

Balıkesir Bingöl Arası Kaç Saat

Balıkesir Bingöl arası kaç saat; Balıkesir Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1428 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat sürmektedir. Balıkesir Bingöl arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat sürmektedir. Balıkesir Bingöl arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1089 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat

Otobüs ile;

18 saat

Uçak ile;

2 saat

Balıkesir Bingöl Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Bingöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1428 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 79 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 115 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Bingöl Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Bingöl arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.