İçeriğe geç

Balıkesir Bilecik Arası Kaç KM

Balıkesir Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Bilecik arası kaç km? Balıkesir Bilecik arası kaç saat? Balıkesir Bilecik yol tarifi? Balıkesir Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Bilecik Arası Kaç KM

Balıkesir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 283 km’dir. Balıkesir Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 203 km’dir.

Balıkesir Bilecik Arası Kaç KM

Balıkesir Bilecik Arası Kaç Saat

Balıkesir Bilecik arası kaç saat; Balıkesir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 283 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 203 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

46 dakika

Balıkesir Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 283 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.