İçeriğe geç

Balıkesir Bayburt Arası Kaç KM

Balıkesir Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Bayburt arası kaç km? Balıkesir Bayburt arası kaç saat? Balıkesir Bayburt yol tarifi? Balıkesir Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Bayburt Arası Kaç KM

Balıkesir Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1294 km’dir. Balıkesir Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1055 km’dir.

Balıkesir Bayburt Arası Kaç KM

Balıkesir Bayburt Arası Kaç Saat

Balıkesir Bayburt arası kaç saat; Balıkesir Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1294 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1055 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Balıkesir Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1294 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 72 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 104 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.