İçeriğe geç

Balıkesir Batman Arası Kaç KM

Balıkesir Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Batman arası kaç km? Balıkesir Batman arası kaç saat? Balıkesir Batman yol tarifi? Balıkesir Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Batman Arası Kaç KM

Balıkesir Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1535 km’dir. Balıkesir Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1165 km’dir.

Balıkesir Batman Arası Kaç KM

Balıkesir Batman Arası Kaç Saat

Balıkesir Batman arası kaç saat; Balıkesir Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1535 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat sürmektedir. Balıkesir Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat sürmektedir. Balıkesir Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1165 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat

Otobüs ile;

19 saat

Uçak ile;

2 saat 5 dakika

Balıkesir Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1535 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 85 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 123 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.