İçeriğe geç

Balıkesir Bartın Arası Kaç KM

Balıkesir Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Bartın arası kaç km? Balıkesir Bartın arası kaç saat? Balıkesir Bartın yol tarifi? Balıkesir Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Bartın Arası Kaç KM

Balıkesir Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 634 km’dir. Balıkesir Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 458 km’dir.

Balıkesir Bartın Arası Kaç KM

Balıkesir Bartın Arası Kaç Saat

Balıkesir Bartın arası kaç saat; Balıkesir Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 634 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Balıkesir Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 458 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Balıkesir Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 634 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 51 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.