İçeriğe geç

Balıkesir Artvin Arası Kaç KM

Balıkesir Artvin arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Artvin arası kaç km? Balıkesir Artvin arası kaç saat? Balıkesir Artvin yol tarifi? Balıkesir Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Artvin Arası Kaç KM

Balıkesir Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1475 km’dir. Balıkesir Artvin arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1192 km’dir.

Balıkesir Artvin Arası Kaç KM

Balıkesir Artvin Arası Kaç Saat

Balıkesir Artvin arası kaç saat; Balıkesir Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1475 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Artvin arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1192 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 5 dakika

Balıkesir Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1475 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 82 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 119 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.