Balıkesir Akhisar Arası Kaç KM

Balıkesir Akhisar arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Akhisar şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Akhisar arası kaç km? Balıkesir Akhisar arası kaç saat? Balıkesir Akhisar yol tarifi? Balıkesir Akhisar arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Akhisar İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ilinin yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39° 39′ 11.8692” Kuzey ve 27° 53′ 25.2348” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akhisar ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Akhisar ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,645 km2dir. Akhisar ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 55′ 3.5904” Kuzey ve 27° 50′ 11.8320” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Akhisar Arası Kaç KM

Balıkesir Akhisar arası mesafe karayolu ile yaklaşık 91 km’dir.

Balıkesir Akhisar Arası Kaç KM

Balıkesir Akhisar Arası Kaç Saat

Balıkesir Akhisar arası kaç saat; Balıkesir Akhisar arası mesafe karayolu ile yaklaşık 91 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Balıkesir Akhisar arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Balıkesir Akhisar Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Akhisar arası mesafe karayolu ile yaklaşık 91 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Akhisar Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Akhisar arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Akhisar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akhisar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.