Balıkesir Akçay Arası Kaç KM

Balıkesir Akçay arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Akçay şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Akçay arası kaç km? Balıkesir Akçay arası kaç saat? Balıkesir Akçay yol tarifi? Balıkesir Akçay arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Akçay İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ilinin yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39° 39′ 11.8692” Kuzey ve 27° 53′ 25.2348” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akçay ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Akçay ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Akçay ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 35′ 12.3540” Kuzey ve 26° 55′ 23.1528” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Akçay Arası Kaç KM

Balıkesir Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 km’dir.

Balıkesir Akçay Arası Kaç KM

Balıkesir Akçay Arası Kaç Saat

Balıkesir Akçay arası kaç saat; Balıkesir Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Akçay arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Balıkesir Akçay Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 95 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Akçay Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Akçay arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Akçay’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akçay’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.