İçeriğe geç

Balıkesir Ağrı Arası Kaç KM

Balıkesir Ağrı arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Ağrı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Ağrı arası kaç km? Balıkesir Ağrı arası kaç saat? Balıkesir Ağrı yol tarifi? Balıkesir Ağrı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Ağrı İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Ağrı ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ağrı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ağrı ili yüzölçümü yaklaşık 11,376 km2’dir. Ağrı ilinin coğrafi konumu ise 39°40′Kuzey 43°10′Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Ağrı Arası Kaç KM

Balıkesir Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1622 km’dir. Balıkesir Ağrı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1310 km’dir.

Balıkesir Ağrı Arası Kaç KM

Balıkesir Ağrı Arası Kaç Saat

Balıkesir Ağrı arası kaç saat; Balıkesir Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1622 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Balıkesir Ağrı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat sürmektedir. Balıkesir Ağrı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1310 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat 30 dakika

Otobüs ile;

21 saat

Uçak ile;

2 saat 15 dakika

Balıkesir Ağrı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Ağrı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1622 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 90 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 130 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Ağrı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Ağrı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ağrı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ağrı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.