İçeriğe geç

Balıkesir Afyon Arası Kaç KM

Balıkesir Afyon arası kaç km; yazımızda öncelikle Balıkesir ve Afyon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Balıkesir Afyon arası kaç km? Balıkesir Afyon arası kaç saat? Balıkesir Afyon yol tarifi? Balıkesir Afyon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Balıkesir ile Afyon İli Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS       koordinatlarıdır.

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km² ’dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir Afyon Arası Kaç KM

Balıkesir Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 346 km’dir. Balıkesir Afyon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 258 km’dir.

Balıkesir Afyon Arası Kaç KM

Balıkesir Afyon Arası Kaç Saat

Balıkesir Afyon arası kaç saat; Balıkesir Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 346 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Balıkesir Afyon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Balıkesir Afyon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 258 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Balıkesir Afyon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Balıkesir Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 346 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 28 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Balıkesir Afyon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Balıkesir Afyon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.