Ayvalık Cunda Arası Kaç KM

Ayvalık Cunda arası kaç km; yazımızda öncelikle Ayvalık ve Cunda şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ayvalık Cunda arası kaç km? Ayvalık Cunda arası kaç saat? Ayvalık Cunda yol tarifi? Ayvalık Cunda arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ayvalık ile Cunda İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ayvalık ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ayvalık ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 305 km2’dir. Ayvalık ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 19′ 9.0588” Kuzey ve 26° 41′ 32.5932” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Cunda ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Cunda ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 23,3 km2dir. Cunda ilçesinin coğrafi konumu ise 39°21′38″K 26°38′34″D GPS koordinatlarıdır.

Ayvalık Cunda Arası Kaç KM

Ayvalık Cunda arası mesafe karayolu ile yaklaşık 10 km’dir.

Ayvalık Cunda Arası Kaç KM

Ayvalık Cunda Arası Kaç Saat

Ayvalık Cunda arası kaç saat; Ayvalık Cunda arası mesafe karayolu ile yaklaşık 10 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Ayvalık Cunda arası mesafe otobüs ile yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

40 dakika

Ayvalık Cunda Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ayvalık Cunda arası mesafe karayolu ile yaklaşık 10 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 1 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ayvalık Cunda Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ayvalık Cunda arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ayvalık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ayvalık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Cunda’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Cunda’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.