Ayvalık Altınoluk Arası Kaç KM

Ayvalık Altınoluk arası kaç km; yazımızda öncelikle Ayvalık ve Altınoluk şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ayvalık Altınoluk arası kaç km? Ayvalık Altınoluk arası kaç saat? Ayvalık Altınoluk yol tarifi? Ayvalık Altınoluk arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ayvalık ile Altınoluk İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ayvalık ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ayvalık ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 305 km2’dir. Ayvalık ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 19′ 9.0588” Kuzey ve 26° 41′ 32.5932” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Altınoluk ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Altınoluk ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Altınoluk ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 36′ 19.5084” Kuzey ve 26° 44′ 16.2960” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ayvalık Altınoluk Arası Kaç KM

Ayvalık Altınoluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 73 km’dir.

Ayvalık Altınoluk Arası Kaç KM

Ayvalık Altınoluk Arası Kaç Saat

Ayvalık Altınoluk arası kaç saat; Ayvalık Altınoluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 73 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ayvalık Altınoluk arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Ayvalık Altınoluk Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ayvalık Altınoluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 73 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 6 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ayvalık Altınoluk Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ayvalık Altınoluk arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ayvalık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ayvalık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Altınoluk’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Altınoluk’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.