Ayvalık Akçay Arası Kaç KM

Ayvalık Akçay arası kaç km; yazımızda öncelikle Ayvalık ve Akçay şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ayvalık Akçay arası kaç km? Ayvalık Akçay arası kaç saat? Ayvalık Akçay yol tarifi? Ayvalık Akçay arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ayvalık ile Akçay İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ayvalık ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ayvalık ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 305 km2’dir. Ayvalık ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 19′ 9.0588” Kuzey ve 26° 41′ 32.5932” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Akçay ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Akçay ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,281 km2dir. Akçay ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 35′ 12.3540” Kuzey ve 26° 55′ 23.1528” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ayvalık Akçay Arası Kaç KM

Ayvalık Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 47 km’dir.

Ayvalık Akçay Arası Kaç KM

Ayvalık Akçay Arası Kaç Saat

Ayvalık Akçay arası kaç saat; Ayvalık Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 47 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Ayvalık Akçay arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Ayvalık Akçay Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ayvalık Akçay arası mesafe karayolu ile yaklaşık 47 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ayvalık Akçay Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ayvalık Akçay arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ayvalık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ayvalık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Akçay’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Akçay’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.