İçeriğe geç

Aydın Uşak Arası Kaç KM

Aydın Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Uşak arası kaç km? Aydın Uşak arası kaç saat? Aydın Uşak yol tarifi? Aydın Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Aydın Uşak Arası Kaç KM

Aydın Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 km’dir. Aydın Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 126 km’dir.

Adana Aydın Arası Kaç KM

Aydın Uşak Arası Kaç Saat

Aydın Uşak arası kaç saat; Aydın Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Aydın Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Aydın Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 126 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

40 dakika

Aydın Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 174 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.