İçeriğe geç

Aydın Tekirdağ Arası Kaç KM

Aydın Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Tekirdağ arası kaç km? Aydın Tekirdağ arası kaç saat? Aydın Tekirdağ yol tarifi? Aydın Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Aydın Tekirdağ Arası Kaç KM

Aydın Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 502 km’dir. Aydın Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 361 km’dir.

Adana Aydın Arası Kaç KM

Aydın Tekirdağ Arası Kaç Saat

Aydın Tekirdağ arası kaç saat; Aydın Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 502 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Aydın Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 361 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Aydın Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 502 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.