İçeriğe geç

Aydın Osmaniye Arası Kaç KM

Aydın Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Osmaniye arası kaç km? Aydın Osmaniye arası kaç saat? Aydın Osmaniye yol tarifi? Aydın Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Aydın Osmaniye Arası Kaç KM

Aydın Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 914 km’dir. Aydın Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 684 km’dir.

Aydın Osmaniye Arası Kaç KM

Aydın Osmaniye Arası Kaç Saat

Aydın Osmaniye arası kaç saat; Aydın Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 914 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 684 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Aydın Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 914 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 74 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.