Aydın Kuşadası Arası Kaç KM

Aydın Kuşadası arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Kuşadası şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Kuşadası arası kaç km? Aydın Kuşadası arası kaç saat? Aydın Kuşadası yol tarifi? Aydın Kuşadası arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Kuşadası İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilçesinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Kuşadası ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Kuşadası ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 265 km2’dir.  Kuşadası ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 51′ 20″ Kuzey ile 27° 15′ 23″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Aydın Kuşadası Arası Kaç KM

Aydın Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 km’dir. Aydın Kuşadası arası mesafe havayolu ile yaklaşık 55 km’dir.

Aydın Kuşadası Arası Kaç KM

Aydın Kuşadası Arası Kaç Saat

Aydın Kuşadası arası kaç saat; Aydın Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Aydın Kuşadası arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. Aydın Kuşadası arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 55 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Aydın Kuşadası Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Kuşadası arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Kuşadası Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Kuşadası arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kuşadası’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kuşadası’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.