İçeriğe geç

Aydın Kırklareli Arası Kaç KM

Aydın Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Kırklareli arası kaç km? Aydın Kırklareli arası kaç saat? Aydın Kırklareli yol tarifi? Aydın Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Aydın Kırklareli Arası Kaç KM

Aydın Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 608 km’dir. Aydın Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 443 km’dir.

Aydın Kırklareli Arası Kaç KM

Aydın Kırklareli Arası Kaç Saat

Aydın Kırklareli arası kaç saat; Aydın Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 608 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Aydın Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 443 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Aydın Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 608 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.