İçeriğe geç

Kahramanmaraş Aydın Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Aydın arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Aydın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Aydın arası kaç km? Kahramanmaraş Aydın arası kaç saat? Kahramanmaraş Aydın yol tarifi? Kahramanmaraş Aydın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Aydın İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Aydın Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Aydın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1040 km’dir. Kahramanmaraş Aydın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 800 km’dir.

Kahramanmaraş Aydın Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Aydın Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Aydın arası kaç saat; Kahramanmaraş Aydın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1040 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Aydın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Aydın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 800 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Kahramanmaraş Aydın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Aydın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1040 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 58 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 84 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Aydın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Aydın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.